Společnost BBA Pumps je předním výrobcem mobilních čerpadel a potrubních systémů již déle než 60 let. Prodej a podporu zajišťujeme po celém světě. Čerpadla a příslušenství BBA jsou vyvíjeny k použití v různých aplikacích: stavebnictví, odvodňování čerpacími jehlami, protipovodňová opatření, obtoky kanalizace, odčerpávání vody z dolů a námořní použití.

Pro více informací, navštivte naši stránku: www.bbapumps.com

O společnosti

Společnost BBA HRANICE je předním výrobcem mobilních čerpadel a potrubních systémů již déle než 60 let. Naše výrobky jsou vyvíjeny k použití v různých aplikacích: odvodňování čerpacími jehlamiobtoky kanalizaceprotipovodňová opatřenístavebnictví a obecné aplikace podporované půjčovnami čerpadel.

Naše řešení čerpadel vynikají kvalitou, odolností a podávají maximální výkon za nejnižší cenu. Proškolený tým 200 zaměstnanců je zárukou vynikajících služeb. Můžeme vám poskytnout profesionální poradenství ohledně čerpadel a nepřetržitou podporu.

Inovace

Díky neustálým inovacím je společnost BBA mezinárodně proslulá pro svá mobilní řešení čerpadel. Začíná to u konstrukce: nejen samotného čerpadla, ale celého čerpacího systému – například unikátních koncepcí motoru a nadstandardně odhlučněné skříně. Moderní a plně automatizované výrobní linky (robotická technologie) zaručují rychlost a konzistentní kvalitu.

Udržitelnost

Udržitelnost je pro společnost BBA významným faktorem. Když kupujete naše výrobky, rozhodujete se nejen pro nižší náklady, ale také pro ohleduplnost k životnímu prostředí. Vysoká účinnost čerpadel minimalizuje spotřebu paliva. Jako pohon využíváme ty nejčistší motory v souladu s přísnými evropskými a americkými požadavky na emise. Vyrábíme nekorodující pozinkované skříně vybavené kompozitními dveřními panely. Díky systémům zcela bez úniků (oleje) a nízkým hlukovým emisím nastavuje společnost BBA Pumps nový standard pro ekologicky šetrná řešení.

Mezinárodní působení

Naše čerpadla a potrubní systémy dodáváme po celém světě z prodejních míst v Nizozemsku, Polsku a USA. Moderní výrobní závody v Nizozemsku a České republice mají plochu více než 10 000 m2. Efektivní logistika mezi závody zajišťuje rychlou výrobu a krátké dodací lhůty. Využíváme celosvětovou distribuční síť a máme obchodní zastoupení na všech důležitých mezinárodních trzích.

Historie

Od založení v roce 1953 se o rozvoj tohoto výrobce potrubních materiálů úspěšně starají různé generace rodiny Bruinů. Firma se vyvinula do předního mezinárodního výrobce mobilních potrubních systémů a i původní název společnosti „Bruin Buizen Apeldoorn“ dostal postupem času mezinárodní podobu BBA Pumps, v České republice BBA HRANICE.

Bruin = jméno rodiny, nyní ve třetí generaci.

Buizen = nizozemský výraz pro potrubí a spojky.

Apeldoorn = město v Nizozemsku, odkud společnost pochází.